Lokalita

Hviezdoslavov


Hviezdoslavov je krásna obec, pár minút od mesta Šamorín. Dvojposchodové nehnuteľnosti (mezonety) sa nachádzajú kúsok od Bratislavy, v kľudnej a rozvíjajúcej sa časti obce.

Cieľom je zabezpečiť pre klientov kvalitné a príjemné bývanie, s komfortom prímestského bývania, pre mladé rodiny ale aj páry.

Slnečné Záhrady

Bývanie v blízkosti Bratislavy sa stáva atraktívnejším a vyhľadávanejším. Trhové ceny za nehnuteľnosti sú tu priaznivejšie a z investičného hľadiska je kúpa nehnuteľnosti v rozrastajúcich sa lokalitách zaujímavá.

Služby a občianska vybavenosť

V blízkosti sa nachádza nákupné centrum, potraviny, kaviarne a reštaurácie. Zdravotné stredisko, lekáreň, školy, pošta a čerpacia stanica. Pre príjemné chvíľe s deťmi v rámci prechádzky je tu detské ihrisko a plánovaný park pre oddych a relax.

Dostupnosť

Dopravné spojenie s modernými vlakmi RegioJet (cestovný poriadok + cenník)

Umožňuje pohodlnú prepravu do práce, čím sa vyhnete dopravným zápcham. Zastávka Kvetoslavov je v súčasnosti obsluhovaná RegioJetom ako súčasť integrovanej dopravy v Bratislavskom kraji a nachádza sa 1 km (pešo cca. 5 minút) od Vášho bývania. Týmto spôsobom vám cesta do Bratislavy bude trvať iba 25 minút. Doprava vlakom je dnes oveľa pohodlnejšia, rýchlejšia a cenovo výhodná.

Priame napojenie lokality na R7 vo vzdialenosti cca 1,5 km (bližšie informácie)

Slnečné Záhrady

R7 spolu s výstavbou D4 prinesú rýchlejšie a komfortnejšie cestovanie. Dostavba D4R7 je stanovená na rok 2020, vďaka čomu sa do centra Bratislavy dostanete za približne 20 minút.

Cestujem autom

Šamorín

5 minút

Bratislava

20 minút

Dunajská Streda

20 minút

Viedeň

1 hod. 15 minút

Čerpacie stanice iba 2 minúty od vášho nového bývania. Tankujte vždy po ceste domov, máte to na dosah ruky.

NAVIGOVAŤ

Kde sa Slnečné Záhrady nachádzajú

Aktivity, príroda a športové vyžitie počas celého roka

Slnečné Záhrady ponúkajú ideálne bývanie pre všetky skupiny náročných i menej náročných záujemcov. Cyklotrasy, turistické a náučné chodníky, blízkosť vodného toku, termálnych, či športových zariadení pridáva novovznikajúcemu obytnému súboru nenahraditeľnú pridanú hodnotu.

The x-bionic sphere

Multifunkčný areál, ktorý na ploche viac ako 100 hektárov ponúka výborné podmienky pre profesionálny i amatérsky šport, relax a kongresovú turistiku.

Vodné dielo Gabčíkovo

Obľúbená a významná turistická oblasť, ktorá ponúka množstvo atrakcií vodných športov.

Medzinárodná Dunajská cyklotrasa

Jedna z top 10 cyklistických trás Európy. Vedie z Bratislavy cez Šamorín k vodnému dielu Gabčíkovo.